keuring 2020 - Fokvereniging Het Friesch Paard Limburg

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu

keuring 2020

keuringen





Update 30 juni
Per 1 juli zijn er weer een aantal versoepelingen ten aanzien van de Covid-19-maatregelen van kracht. Voor de KFPS-activiteiten leidt dit niet tot grote veranderingen. De keuringen, veulenkeuringen, aanlegtesten en voorrijdagen blijven zonder publiek plaatsvinden. De belangrijkste reden hiervoor is dat gezien de beperkte omvang van een keuringsbaan, het aantal mensen dat aanwezig kan zijn beperkt is, met in achtneming van de anderhalve meter regelgeving.

Bij de beoordelingen van de ABFP-testen zijn vanaf 1 juli de eigenaren weer welkom bij WB-Stables in Wergea. Dit betekent dat de alleen nog de beide eindbeoordelingsdagen via de livestream te volgen zullen zijn.

Het KFPS blijft de ontwikkelingen ten aanzien van Covid-19 nadrukkelijk volgen. Tot 1 september blijven de keuringen voor drie jaar en oudere paarden op de locaties van de trainingsstallen plaatsvinden. De veulens kunnen gekeurd worden op de 12 veulenkeuringen die de komende twee maanden in samenwerking met de fokverenigingen georganiseerd worden. Vooralsnog is het de bedoeling om na 1 september de oorspronkelijke keuringsagenda van stamboekkeuringen en veulenkeuringen als gepland uit te voeren. Als dit inderdaad mogelijk blijkt te zijn, zullen er ook weer herkeuringen gepland worden.

!!!!Startlijst veulenkeuring en IBOP onderaan deze bladzijde!!!!!

Veulenkeuring 2020 en IBOP


Op 5 juli organiseren wij een veulenkeuring bij EC De Peelbergen in Kronenberg, u moet uw veulen via de website van het KFPS opgeven voor deze keuring, en gelieve het onderstaande bedrag voor het keuren van u veulen, over te maken op de rekening van de fokvereniging. Dit om zoveel mogelijk contactmomenten te voorkomen, Ook is het mogelijk om veulenboekmerries te keuren voor stamboekopname, maar ZONDER primering, Deze merries ook aanmelden via de site van het KFPS, kosten E 15.00 per merrie.

Sluitingsdatum om uw veulen of merrie op te geven is 21 juni 2020.

Deze keuring wordt gehouden volgens de geldende RIVM regels en dat houdt in dat er GEEN publiek aanwezig mag zijn en maximaal 2 personen per merrie met veulen. In de catalogus worden de richtlijnen vermeld waar u zich aan moet houden.

Er wordt voor een voorbrengploeg gezorgd, en de chipploeg is ook aanwezig zodat u uw veulentje kan laten chippen.
De voorbrengploeg bestaat uit Jolmer Langen en Boyd Gerrits

De kosten zijn voor

leden         E 20.00 per veulen
niet leden   E 25.00 per veulen

Dit bedrag is incl het voorbrengen, wilt u uw veulen zelf voorbrengen dan zijn de kosten

leden       E   5.00
niet leden E 10.00

Het bedrag voor de te keuren veulens graag overmaken voor vrijdag 3 juli , 12.00 uur

Banknummer Fokvereniging:
Rabobank Panningen NL88 RABO 0120 7561 96 t.n.v. fokvereniging Fries Paard Limburg


of contant en gepast op de keuring zelf

De keuring wordt buiten gehouden op een all weather zandbaan, de IBOP wordt binnen gehouden.





IBOP aanvang 9.30 uur


Volg de aanwijzingen en pijlen betreffende het parkeren op, en de te gebruiken route          
naar de rijhal.          
Komt u vanaf de N277 dan rijdt u om de locatie heen en dan links het parkeer terrein op.          
Aanmelden bij de medewerkers bij de slagboom.         
LET OP er is ook een veulenkeuring van Zangersheide, zij hebben de andere helft van          
de locatie in gebruik en een andere parkeer plaats         
        
Er lopen toezichthouders rond, u dient hun aanwijzigingen op te volgen.         
        
Ingang IBOP:         
Vanaf het parkeer terrein linksaf langs de buitenbaan naar de rijhallen rechts         
De achterste rijhal naar binnen.         
        
Terras van de IBOP is in de rijhal, te bereiken door LINKER buitendeur van het          
restaurant binnen te gaan en in het restaurant links aan houden.         
        
Jury proeven:    H.R. Smit, Arum     
   R.A. Faber, St. Nicolaasga     
        
        
        
De proeven die gereden moeten worden staan vermeld in het proevenboekje.         
        
PROGRAMMA INDELING IBOP          
        
Zondag 5 juli     Aanvang: 09.30 UUR    
        
09.30 t/m 10.40 uur    Nrs. 1 t/m 6  Rijproef   
        
10.40 t/m 12.00 uur    Nrs. 7 t/m 13  Rijproef   
        
12.00 t/m 12.10 uur    Baan ombouwen     
        
12.10 t/m 12.20 uur    Nrs. 14  Tuigproef  proef wordt binnen gereden  
        
        
Iedereen wordt verzocht om op tijd aanwezig te zijn.          
        
Houdt u er ook rekening mee dat er deelnemers kunnen uitvallen         
en dat u dan eerder aan de beurt bent.         
        
Na afloop van de IBOP is er gelegenheid de jury om uitleg te vragen.         
        
        
DEELNEMERS RIJPROEF          
        
01 Rixt Leanna Z.  201301317  Stb Ster       Amazone: Fleur van Kempen
Geb.:   11-05-2013   Tongnr/Chipnr: 528210002984274  Aft.: -        
V. Reinder 452  200500407  Stb Sport AA        
M. Anna Meike Z.  200803629  Stb Kroon Sport        
MV. Doaitsen 420  200106691  Stb Sport        
Fokker: A.H. van der Zee, Oudwoude        
Eig.: Fleur van Kempen & Elevage les Frisons d'Ambene, Rijkevoort        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
        
02 Tjitske v.d. Schuppestraat  201400793  Stb       Amazone: Marijke van der Aa
Geb.:   08-04-2014   Tongnr/Chipnr: 528210004114032  Aft.: -        
V. Gjalt 426  200244671  Stb Sport        
M. Fenne v.d. Schuppestraat  200904928  Stb Model  AA        
MV. Jisse 433  200305113  Stb Sport AAA        
Fokker/Eig.: Kinderen v/d Wijdeven, St.Oedenrode        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
        
        
03 Eefje C. van de Wijdewormer  200905251  Stb       Ruiter: Arthur Verbroekken
Geb.:   19-05-2009   Tongnr/Chipnr: 981100000328665  Aft.: -        
V. Remmelt 323  198906481  Stb        
M. Tessa Quasandra Z.  199819430  Stb Ster        
MV. Fabe 348  199311601  Stb Sport Pref         
Fokker: E.A. Constant, Kwadijk        
Eig.: Mevr. Sacha Comijs, Boxmeer        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
        
        
04 Rixt van 't Lansink  201300638  Stb Ster       Amazone: Corina Conradi-van den Bunt
Geb.:   28-03-2013   Tongnr/Chipnr: 528210002981516  Aft.: -        
V. Tymon 456  200601313  Stb Sport AAA        
M. Wyp van 't Lansink  200702175  Stb Model Sport Pref Prest AAA        
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref         
Fokker: M.H. Loman, Zwiggelte        
Eig.: Dhr. A.B. de Meulmeester, Meliskerke        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
05 Zus van de Voortsche Hoeve  201500838  Stb       Amazone: Fleur van Kempen
Geb.:   18-03-2015   Tongnr/Chipnr: 528210004269751  Aft.: -        
V. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref         
M. Sieta van de Benthemhoeve  200500414  Vb M        
MV. Ulbert 390  199809241  Stb Sport        
Fokker/Eig.: J. Langen, Groeningen        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
        
        
06 Ylke van de Lage Berkt  201500632  Vb M       Amazone: Linda Boon
Geb.:   05-04-2015   Tongnr/Chipnr: 528210004256821  Aft.: -        
V. Fonger 478  200903499  Stb Sport AAA        
M. Elke van de Lage Berkt  200904598  Stb Ster        
MV. Meinse 439  200401387  Stb        
Fokker/Eig.: Dhr. E.P.J. de Meester, Bergeijk        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
        
        
07 Yfke van Bedem  201501107  Stb Ster       Amazone: Fleur Bos
Geb.:   26-04-2015   Tongnr/Chipnr: 528210004295121  Aft.: -        
V. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref         
M. Loraine Boszorg  200300184  Stb Ster Pref *6        
MV. Feitse 293  198302931  Stb Preferent        
Fokker: Dhr. C. van de Belt, Dedemsvaart        
Eig.: Stoeterij Boszorg B.V., St. Anthonis        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
        
        
08 Bieke  201600632  Stb Ster       Amazone: Chaline Hensen
Geb.:   04-04-2016   Tongnr/Chipnr: 528210004462043  Aft.: -        
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport        
M. Vrouwke fan Stal Swarte fryske  200600624  KFPS Stb Kroon AA        
MV. Teeuwis 389  199804091  Stb Sport        
Fokker/Eig.: Mevr. M. Schreven, Weert        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
        
09 Wolkje Wille T  201500004  Stb Ster       Amazone: Fleur van Kempen  
Geb.:   06-01-2015   Tongnr/Chipnr: 528210004111631  Aft.: -        
V. Tsjalke 397  199821321  Stb        
M. Wille H.I.  200700896  KFPS Stb Kroon AAA        
MV. Harmen 424  200223361  Stb Sport        
Fokker: J.A. Toonen, 's-Hertogenbosch        
Eig.: Elevage les Frisons d'Ambene, Menetrol        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
        
        
10 Zerafina fan Steendans  201500075  Stb Ster       Amazone: Isabelle Vroomans
Geb.:   18-02-2015   Tongnr/Chipnr: 276094501066296  Aft.: -        
V. Bartele 472  200801089  Stb Sport AAA        
M. Zalina van de Zonschate  200705709  Stb Ster        
MV. Olrik 383  199615601  Stb Sport        
Fokker: Maren Meier, Hägerfelde        
Eig.: Miranda van Hintum, Den Dungen        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
        
        
11 Amalia van de Heemstede  201601324  Stb Ster       Amazone: Corina Conradi-van de Bunt
Geb.:   29-04-2016   Tongnr/Chipnr: 528210004335885  Aft.: -        
V. Jehannes 484  201100004  Stb Sport AAA        
M. Lady-Nora van de Heemstede  201102901  Stb Ster        
MV. Norbert 444  200400578  Stb Sport Pref  AAA        
Fokker/Eig.: Mevr. J.G. Peek-Lanser, Houten        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
        
        
12 Anneke fan het Huningspaed RP  201602720  Vb M       Amazone: Judith Boerstal
Geb.:   18-06-2016   Tongnr/Chipnr: 528210004429186  Aft.: -        
V. Epke 474  200903966  Stb Sport AAA        
M. Hadewych fan Snakkerstate  200231390  Stb Kroon Sport        
MV. Gradus 356  199420631  Stb        
Fokker: Dr. Rosanne M. Palermo, Erie, PA        
Eig.: Mevr. J.J.M. Boerstal - vd Lockand, Haps        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
13 Alive S. van de Sprong  201600271  Stb Ster       Amazone: Fleur van Kempen
Geb.:   17-02-2016   Tongnr/Chipnr: 528210004344353  Aft.: -        
V. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref         
M. Sille  200505250  Stb Ster        
MV. Brend 413  200020671  Stb Sport        
Fokker: Mevr. A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort        
Eig.: Fleur van Kempen & Elle van Kempen, Rijkevoort        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf Galop Houding & Balans Souplesse Schakelen Impuls Totaalscore
        
        
        
        
DEELNEMERS TUIGPROEF          
        
14 Annebel G. van de Sprong  201601202  Stb Ster       Menner: Marcel van Bruggen
Geb.:   20-04-2016   Tongnr/Chipnr: 528210004505869  Aft.: -        
V. Tsjalle 454  200600248  Stb Sport Elite Pref AAA        
M. Gracia F. van de Sprong  201004319  Stb Ster        
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref         
Fokker/Eig.: Mevr. A. van Kempen-Elberse, Rijkevoort        
Behaalde punten bij de verschillende verrichtingen:        
Stap  Draf      voorbeen-gebruik Draf   achterbeen-gebruik Draf       zweef- moment Houding & Balans Front Souplesse Impuls Totaalscore
        
        
        
Lijst van inzenders:         
        
Boerstal - vd Lockand, J.J.M. (Haps)       12  
Comijs, Sacha (Boxmeer)       03  
Elevage les Frisons d'Ambene (Menetrol)       09  
Hintum, Miranda van (Den Dungen)       10  
Kempen-Elberse, A. van (Rijkevoort)       14  
Kempen & Elevage les Frisons d'Ambene, Fleur van (Rijkevoort)       01  
Kempen & Elle van Kempen, Fleur van (Rijkevoort)       13  
Langen, J. (Groeningen)       05  
Meester, E.P.J. de (Bergeijk)       06  
Meulmeester, A.B. de (Meliskerke)       04  
Peek-Lanser, J.G. (Houten)       11  
Schreven, M. (Weert)       08  
Stoeterij Boszorg B.V. (St. Anthonis)       07  
Wijdeven, Kinderen v/d (St.Oedenrode)       02  
        
        

Rubriek 1   Premiekeuring van hengstveulens        
          
Aanvang:    13.00 - 14.25 uur         
          
Jury:   J. Hellinx, Meeuwen(B)         
 M. Gasseling, Didam         
          
001 Mees van de Hoeksche Hoeve  202000104  Vb H    TE KOOP           
Geb.:   10-02-2020 Chipnr: 528210004900682  Aft.: -          
V. Jouwe 485  201102076  Stb Sport AAA          
M. Minke van de Hoeksche Hoeve  200403841  Stb Ster Chipnr: 528210000526042          
MV. Mintse 384  199633551  Stb Sport          
Fokker/Eig.: SA. & CE Herweijer, Nieuw-Beijerland          
          
002 Montemare van de 'Zilverling'  202000286  Vb H           
Geb.:   25-02-2020 Chipnr: 528210006055442  Aft.: -          
V. Tiede 501  201400450  Stb AAA          
M. Eeke 'fan Panhuys'  200903300  Stb Ster Chipnr: 528210002374436          
MV. Jasper 366  199520431  Stb Sport Elite Pref          
Fokker/Eig.: Mevr. Swenja ten Brinke-Ludyga, Varsseveld          
          
003 Matcho R.  202000448  VVR H           
Geb.:   04-03-2020  Aft.: -          
V. Matthys 504  201201682  Stb Sport-Elite AAA          
M. Nalina R.  201202523  Stb Ster A Chipnr: 528210002372777          
MV. Tsjalke 397  199821321  Stb          
Fokker/Eig.: J.P. Raaijmakers, Geffen          
          
004 Menneke van 't Driehuukske  202000403  VVR H    TE KOOP           
Geb.:   09-03-2020  Aft.: -          
V. Eise 489  200904920  Stb Sport-Elite AAA          
M. Rinske v.d. B.  201300424  Stb Ster Chipnr: 528210002387133          
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref           
Fokker/Eig.: Dhr. E.H.P.J. van de Weijer, Oploo          
          
005 Martyn K.  202000521  VVR H    TE KOOP           
Geb.:   11-03-2020  Aft.: -          
V. Omer 493  201202705  Stb Sport AA          
M. Carmen Tjalda K  201601661  Stb Ster Chipnr: 528210004474623          
MV. Bartele 472  200801089  Stb Sport AAA          
Fokker/Eig.: H.J.M. Korten, Weert          
          
006 Oege van Ossewit  202000698  VVR H    TE KOOP           
Geb.:   23-03-2020  Aft.: -          
V. Bikkel 470  200801997  Stb Sport AA          
M. Hanneke Stal de Oergong  201000138  Stb Ster Sport  Chipnr: 528210002503586          
MV. Maurus 441  200403319  Stb Sport          
Fokker/Eig.: Mevr. M.P. Osse-de Wit, Maren Kessel          
          
007 Mees A.  202000772  VVR H           
Geb.:   26-03-2020  Aft.: -          
V. Tiede 501  201400450  Stb AAA          
M. Doaitske van de Kastanjehof  200900030  Stb Ster Chipnr: 528210002079351          
MV. Meinse 439  200401387  Stb          
Fokker/Eig.: F.H.E. Arts, Swolgen          
          
008 Melle EL  202000619  Vb H    TE KOOP           
Geb.:   26-03-2020 Chipnr: 528210004918977  Aft.: -          
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport          
M. Theober van het Middengras  201402530  Stb Ster Chipnr: 528210004109037          
MV. Reinder 452  200500407  Stb Sport AA          
Fokker/Eig.: E.G.C. Lensen, Oeffelt          
          
009 Oscar K.  202000779  VVR H    TE KOOP           
Geb.:   26-03-2020  Aft.: -          
V. Tiede 501  201400450  Stb AAA          
M. Yfke-Elskje K.  201500179  Stb Ster Chipnr: 528210004259332          
MV. Epke 474  200903966  Stb Sport AAA          
Fokker/Eig.: H.J.M. Korten, Weert          
          
010 Meinte  202000854  VVR H           
Geb.:   31-03-2020  Aft.: -          
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport          
M. Audry 'fan Vels'  200805553  Stb Chipnr: 528210002060969          
MV. Jerke 434  200307001  Stb Sport AAA          
Fokker/Eig.: Maud Whiting van Hoolwerff, Garderen          
          
011 Oscar T  202001049  VVR H    TE KOOP           
Geb.:   05-04-2020  Aft.: -          
V. Menne 496  201200823  Stb Sport AA          
M. Emma Dora H.  200137820  Stb Ster A Chipnr: 985120006734297          
MV. Otte 375  199613721  Stb          
Fokker/Eig.: Fam. Thijssen, Venhorst          
          
012 Nanne K.  202001187  VVR H    TE KOOP           
Geb.:   10-04-2020  Aft.: -          
V. Tymen 503  201401505  Stb AAA          
M. Oukje K.  201200816  Stb Chipnr: 528210002375565          
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref           
Fokker/Eig.: J.A.M. Kuijpers, Langenboom          
          
013 Monty K.  202001389  VVR H           
Geb.:   11-04-2020  Aft.: -          
V. Jouwe 485  201102076  Stb Sport AAA          
M. Elskje K.  200901179  Stb Ster Chipnr: 528210002080077          
MV. Tsjalke 397  199821321  Stb          
Fokker/Eig.: H.J.M. Korten, Weert          
          
014 Melle van 't Molenveld  202001669  VVR H           
Geb.:   05-05-2020  Aft.: -          
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport          
M. Dieuwke van de Voortsche Hoeve  200901733  Stb Chipnr: 528210002076408          
MV. Harmen 424  200223361  Stb Sport          
Fokker/Eig.: Mevr. I.M. Gerrits, Groeningen          
          
015 Minne fan Preiss  202000110  VVR H    TE KOOP           
Geb.:   19-02-2020  Aft.: -          
V. Tjebbe 500  201400541  Stb AAA          
M. Boukje fan Berltsum  201600440  Stb Ster Chipnr: 528210004464429          
MV. Jehannes 484  201100004  Stb Sport AAA          
Fokker/Eig.: Thomas Preiss, Kevelaer          
          
016 Mattes vom Coenenhof  202001703  VVR H    TE KOOP           
Geb.:   26-04-2020  Aft.: -          
V. Jouwe 485  201102076  Stb Sport AAA          
M. Jarste vom Hofgut Grünenkamp  200306250  Stb Ster Chipnr: 985120015036281          
MV. Onne 376  199619181  Stb Sport          
Fokker/Eig.: M. Bongartz, Sonsbeck          
          
          
          
Rubriek 2   Premiekeuring van merrieveulens       
          
Aanvang:    14.25 - 15.25  uur         
          
Jury:   J. Hellinx, Meeuwen(B)         
 M. Gasseling, Didam         
          
017 Noortje G  202000053  VVR M           
Geb.:   07-02-2020  Aft.: -          
V. Matthys 504  201201682  Stb Sport-Elite AAA          
M. Tenice van de Weerdshof  201400289  Stb Ster AA Chipnr: 528210002987006          
MV. Bartele 472  200801089  Stb Sport AAA          
Fokker/Eig.: Dhr. P.L.M. Geerts, De Mortel          
          
018 Myneke waone p  202000274  VVR M           
Geb.:   01-03-2020  Aft.: -          
V. Tymen 503  201401505  Stb AAA          
M. Waone aoneke p  201500967  Stb Chipnr: 528210004267973          
MV. Tsjalke 397  199821321  Stb          
Fokker/Eig.: J. Peeters, Hoogeloon          
          
019 Nirvana's miracle  202001506  Vb M           
Geb.:   09-03-2020 Chipnr: 528210006081279  Aft.: -          
V. Tymen 503  201401505  Stb AAA          
M. Alice van de Meikade  201601131  Stb Chipnr: 528210004335939          
MV. Hessel 480  201000839  Stb Sport AA          
Fokker/Eig.: K.H.A. de Kluis, Nijmegen          
          
020 Maaike Teatske D’Ambène  202002910  VVR M           
Geb.:   21-03-2020  Aft.: -          
V. Tymen 503  201401505  Stb AAA          
M. Teatske fan 'e Hamsterheide  200600349  Stb Model  AA Chipnr: 528210000780352          
MV. Onne 376  199619181  Stb Sport          
Fokker/Eig.: Elevage les Frisons d'Ambene, Menetrol          
          
021 Mirthe van 't Heike  202000620  VVR M           
Geb.:   25-03-2020  Aft.: -          
V. Tiede 501  201400450  Stb AAA          
M. Lowys fan 'e Takomst  201103079  Stb Ster Chipnr: 528210002376724          
MV. Uldrik 457  200601504  Stb AAA          
Fokker/Eig.: M. Lemmen, Egchel          
          
022 Meike J.  202000658  VVR M           
Geb.:   26-03-2020  Aft.: -          
V. Alwin 469  200801759  Stb Sport          
M. Celine J.  200023580  Stb Ster Chipnr: 985100008444388          
MV. Feitse 293  198302931  Stb Preferent          
Fokker/Eig.: M.A. Jacobs, Ledeacker          
          
023 Metske  zjetske p  202000886  VVR M           
Geb.:   30-03-2020  Aft.: -          
V. Markus 491  201200903  Stb AAA          
M. Zjetske zjitske p  201500409  Stb Chipnr: 528210004266989          
MV. Beart 411  200008071  Stb Sport Pref           
Fokker/Eig.: J. Peeters, Hoogeloon          
          
024 Melsje G  202000846  VVR M           
Geb.:   02-04-2020  Aft.: -          
V. Matthys 504  201201682  Stb Sport-Elite AAA          
M. Willeke H.  200702138  Stb Ster Chipnr: 528210000777798          
MV. Sjaard 320  198900821  Stb          
Fokker/Eig.: Dhr. P.L.M. Geerts, De Mortel          
          
025 Martzen van Ossewit  202001232  VVR M           
Geb.:   09-04-2020  Aft.: -          
V. Wimer 461  200702276  Stb Sport          
M. Like t. W.  201100211  Stb Ster Chipnr: 528210002379287          
MV. Olgert 445  200400835  Stb Sport-Elite AAA          
Fokker/Eig.: Mevr. M.P. Osse-de Wit, Maren Kessel          
          
026 Maeyda van de Morgenzon  202001197  VVR M           
Geb.:   16-04-2020  Aft.: -          
V. Menne 496  201200823  Stb Sport AA          
M. Tjitscke van de Morgenzon  201401543  Stb Chipnr: 528210002986386          
MV. Alwin 469  200801759  Stb Sport          
Fokker/Eig.: Th. Meijs, Mechelen          
          
027 Nina R. v.d. Valkstraat  202002758  VVR M           
Geb.:   23-05-2020  Aft.: -          
V. Omer 493  201202705  Stb Sport AA          
M. Valentina M.  201400911  Stb Ster Chipnr: 528210004135729          
MV. Reinder 452  200500407  Stb Sport AA          
Fokker/Eig.: G.J. Rutten, Overasselt          
          
          
          
Lijst van inzenders:       Cat.nr    
          
Arts, F.H.E. (Swolgen)       007    
Bongartz, M. (Sonsbeck)       016    
Brinke-Ludyga, Swenja ten (Varsseveld)       002    
Elevage les Frisons d'Ambene (Menetrol)       020    
Geerts, P.L.M. (De Mortel)       017, 024    
Gerrits, I.M. (Groeningen)       014    
Herweijer, SA. & CE (Nieuw-Beijerland)       001    
Jacobs, M.A. (Ledeacker)       022    
Kluis, K.H.A. de (Nijmegen)       019    
Korten, H.J.M. (Weert)       005, 009, 013    
Kuijpers, J.A.M. (Langenboom)       012    
Lemmen, M. (Egchel)       021    
Lensen, E.G.C. (Oeffelt)       008    
Meijs, Th. (Mechelen)       026    
Osse-de Wit, M.P. (Maren Kessel)       006, 025    
Peeters, J. (Hoogeloon)       018, 023    
Preiss, Thomas (Kevelaer)       015    
Raaijmakers, J.P. (Geffen)       003    
Rutten, G.J. (Overasselt)       027    
Thijssen (Venhorst)       011    
Weijer, E.H.P.J. van de (Oploo)       004    
Whiting van Hoolwerff, Maud (Garderen)       010    

 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu